facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

ქარიშხალა 17წ. | სეზონი 2018-19

ბიჭი ქარიშხალა

01Tite







გიორგი
ქობელაშვილი

მთ. მწვრთნელი
Gela







ზაზა
სამადაშვილი

მწვრთნელი
მოთამაშეები
02NazimAlieviGK







ნაზიმ ალიევი
GK
10LashaQiriaGK







ლაშა ქირია
GK
04GiorgiUcunashviliP







გიორგი უცუნაშვილი
P
05LukaMukbRW







ლუკა მუკბანიანი
RW
06DachiGurgenidzeRW







დაჩი გურგენიძე
RW
07GogiDzagnidzeP







გოგი ძაგნიძე
P
08GiorgiMukbLB







გიორგი მუკბანიანი
LB
09NikolozChafidzeCB







ნიკოლოზ ჩაფიძე
CB
03TengoButxuziLW







თენგო ბუთხუზი
LW
11DatoFanchvidzeCB







დათო ფანჩვიძე
CB
12OtarKokoliaLW







ოთარ კოკოლია
LW
13GugaBegiashviliRB







გუგა ბეგიაშვილი
RB
14AleqsiGasparoviLW







ალექსი გასპაროვი
LW
15GiviTxilavaRW







გივი თხილავა
RW
16GiorgiDolidzeP







გიორგი დოლიძე
P
17Usaxelo







დიმა მიხელაძე
LW

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2020-21

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
ოლიმპიური სასახლე
10 დეკემბერი
ქარიშხალა 27-26 წყალტუბო
BSB ბათუმი 38-14 ფოთი
პეგასი 27-42 ქუთაისი
11 დეკემბერი
BSB ბათუმი 40-20 წყალტუბო
ქარიშხალა 27-35 ფოთი
12 დეკემბერი
ფოთი 22-26 წყალტუბო
ქარიშხალა 20-54 ქუთაისი
BSB ბათუმი 38-25 სამტრედია
13 დეკემბერი
ქარიშხალა 33-38 სამტრედია
BSB ბათუმი 32-28 ქუთაისი
  13 დეკ.
                გატ-გაშ        
  BSB ბათუმი 4     4     0     0     148-87     8    
  ქუთაისი 3     2     0     1     124-79     4    
  სამტრედია 2     1     0     1     63-71     2    
  წყალტუბო 3     1     0     2     72-89     2    
  ფოთი 3     1     0     2     71-91     2    
  ქარიშხალა 4     1     0     3     107-153     2    
  პეგასი 1     0     0     1     27-42     0    
საქართველოს თასი. კაცები
10 ნოემბერი. გლდანი
მეოთხედფინალი
BSB ბათუმი 46-21 ქარიშხალა
იმედი სტუ 42-22 ოქროს ვერძი
ქუთაისი 46-26 სამტრედია
პეგასი 23-28 სპორტუნი
 
11 ნოემბერი. გლდანი
5-8 ადგილები
ქარიშხალა 28-33 ოქროს ვერძი
ნახევარფინალი
BSB ბათუმი 33-25 იმედი სტუ
ნახევარფინალი
ქუთაისი 45-30 სპორტუნი
5-8 ადგილები
სამტრედია 30-27 პეგასი
 
12 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 22-37 პეგასი
ოქროს ვერძი 29-34 სამტრედია 
 
13 ნოემბერი. სპორტის სასახლე
იმედი სტუ 35-38 სპორტუნი
ფინალი
BSB ბათუმი 30-25 ქუთაისი
ქვიშის ხელბურთი
 კაცები
  1 ქუთაისი   2 გორი  3 ფაკუნდო
 ქალები
  1 ყვარელი   2 აჭარა   3 სამტრედია
მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




Our partners:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal