სიახლეების კალენდარი

ოქტომბერი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა
უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2018-19 სეზონი
#   გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   BSB ბათუმი 21       19       0       2       910-607       +303
      38  
  2   პეგასი
21       18       0       3       829-611       +218
      36  
  3   ქუთაისი 21       16       0       5       881-615       +266
      32  
  4   იმედი სტუ თელავი
21       13       0       8       727-623       +104       26  
  5   გორი 21       8       0       13       744-920       -176
      16  
  6   სპორტუნი 21       5       1       15       698-894       -196       11  
  7   წყალტუბო 21       2       1       18       526-794       -268
      5  
  8   სამტრედია 21  
    1       2       18       559-790       -231       4  
მესამე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სამტრედია 28-41   სპორტუნი
04.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
26-28   პეგასი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
წყალტუბო  
33-43   გორი
04.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი   
45-33   იმედი სტუ თელავი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი  
38-55   BSB ბათუმი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
ქუთაისი 
67-24   გორი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სამტრედია  
28-33   იმედი სტუ თელავი
03.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი 
40-24   წყალტუბო
03.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი 
35-32   იმედი სტუ თელავი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი 
29-26   წყალტუბო
02.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
32-29   BSB ბათუმი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ)
ვიდეო
გორი 
39-32   სამტრედია
02.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
61-36   გორი
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
25-24   წყალტუბო
01.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი   46-38   სპორტუნი
01.04.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი   38-22   სამტრედია
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
დასავლეთი. ზესტაფონის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი  
33-32   ქუთაისი
13.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
20-14   სამტრედია
13.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
25-50   ქუთაისი
12.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
23-51   BSB ბათუმი
12.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
49-25   სამტრედია
11.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
BSB ბათუმი  
36-26   წყალტუბო
11.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
მეორე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სპორტუნი  
33-33   სამტრედია
01.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
პეგასი  
35-28   ქუთაისი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
გორი  
41-34   წყალტუბო
01.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
23-32   BSB ბათუმი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
BSB ბათუმი  
54-32   სპორტუნი
28.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-58   ქუთაისი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-20   სამტრედია
28.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
24-36   პეგასი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-36   ქუთაისი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
წყალტუბო  
29-26   სპორტუნი
27.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
32-29   პეგასი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ
ვიდეო
სამტრედია  
33-38   გორი
27.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
30-50   BSB ბათუმი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
წყალტუბო  
24-39   იმედი სტუ თელავი
26.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
სპორტუნი  
30-60   ქუთაისი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სამტრედია  
29-39   პეგასი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
აღმოსავლეთი. თბილისის სპორტის სასახლე
პეგასი  33-30   იმედი სტუ თელავი 07.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  40-39   გორი 07.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი   53-39    გორი 06.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
53-33   სპორტუნი
06.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  
36-51   პეგასი
05.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
33-39   იმედი სტუ თელავი 05.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
ქუთაისი  34-29   BSB ბათუმი 31.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  26-26   წყალტუბო 31.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  30-29   წყალტუბო 30.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
35-28   სამტრედია
30.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია 
26-41   ქუთაისი
29.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
26-51   BSB ბათუმი 29.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პირველი წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. ახალი სპორტის სასახლე. თბილისი
სამტრედია  
34-38   სპორტუნი
13.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
17-51   გორი
13.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
30-28   პეგასი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
BSB ბათუმ  
32-20   იმედი სტუ თელავი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
           
სპორტუნი  
23-55   BSB ბათუმი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
54-28   გორი
12.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
24-37   იმედი სტუ თელავი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკო ვიდეო
პეგასი  
49-26   წყალტუბო
12.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
           
ქუთაისი  
32-35   იმედი სტუ თელავი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
სპორტუნი  
38-29   წყალტუბო
11.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-40   BSB ბათუმი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
გორი  
33-29   სამტრედია
11.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
56-28   გორი
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
43-21   წყალტუბო
10.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი  
54-26   სპორტუნი
10.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი  
50-22   სამტრედია
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
აღმოსავლეთი. არენა 2. თბილისი
იმედი სტუ თელავი  
41-33   გორი
19.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
პეგასი  
43-31   სპორტუნი
19.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სპორტუნი  
26-33   იმედი სტუ თელავი
20.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
გორი   26-53   პეგასი 20.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
49-39   სპორტუნი 21.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
26-38   პეგასი
21.11.2018  
           
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე 
BSB ბათუმი  
48-20   წყალტუბო 25.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 * 2
ქუთაისი  
41-27   სამტრედია
25.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
სამტრედია  
28-52   BSB ბათუმი
26.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
18-47   ქუთაისი
26.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
25-38   სამტრედია
27.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
BSB ბათუმი  
34-31   ქუთაისი 27.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
ფინალური ოთხეული. თბილისი
ნახევარფინალი. 22 მაისი
BSB ბათუმი 27-22 იმედი სტუ
პეგასი 30-29 ქუთაისი
 
მესამე ადგილი. 23 მაისი
იმედი სტუ 31-30 ქუთაისი
ფინალი
BSB ბათუმი 35-25 პეგასი
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

გოგონები 2004-05
12 ოქტომბერი. გლდანი
ყვარელი 29-15 პეგასი
ქარიშხალა 19-23 მამული
ყვარელი 44-18 თელავი
მამული 29-17 გორი
 
13 ოქტომბერი. სენაკი
სამტრედია 27-5 აჭარა
ფოთი 20-5 წყალტუბო
სამტრედია 30-13 ტყიბული
BSG ბათუმი 10-0 ქუთაისი
ტყიბული 13-9 ფოთი
 13 ოქტ.
        სხვ    
  ყვარელი 3   3   0   0   104-52   6  
  სამტრედია 3   3   0   0   84-32   6  
  ტყიბული 4   3   0   1   64-47   6  
  ბათუმი 3   2   0   1   46-30   4  
  ფოთი 3   2   0   1   49-37
  4  
  მამული ^
3   2   0   1   71-67   4  
  ქარიშხალა
3   2   0   1   66-58   4  
  პეგასი 2   1   0   1   41-46   2  
  ქუთაისი 2 0 0 2 0-20 0
  გორი 3   0   0   3   51-79   0  
  წყალტუბო 2   0   0   2   19-47   0  
  თელავი 2   0   0   2   36-67
  0  
  აჭარა 3   0   0   3   23-72   0  
 
გლდანი - 26 ოქტომბერი, 9 ნოემბერი
სენაკი - 27 ოქტომბერი, 10 ნოემბერი
საერთო ტური გლდანი. 21-25 ნოემბერი

საქართველოს თასი
2019. კაცები
გლდანი. 15-17 ოქტომბერი
15 ოქტომბერი. 1/4 ფინალი
გორი 35-45 BSB ბათუმი
სამტრედია 25-29 იმედი სტუ
პრომეთე 24-43 პეგასი
სპორტუნი 32-40 ქუთაისი
 
16 ოქტომბერი. 1/2 ფინალი
BSB ბათუმი 34-21 იმედი სტუ
პეგასი 32-41 ქუთაისი
 
17 ოქტომბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 27-20 ქუთაისი
 
1   BSB ბათუმი
ქვიშის ხელბურთის ეროვნული ტური
ქალები. საბოლოო
1  ყვარელი
2  ფოთი
3  წყალტუბო
4  აჭარა
5  BSB ბათუმი
6  გორი
7  ბათუმის სპორტსკოლა
კაცები. საბოლოო
1  გორი
2  ქუთაისი
3  ქორები
4  სამტრედია
5  წყალტუბო
6  BSB ბათუმი
7  ფოთი
ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg





ჩვენი პარტნიორები: