facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2018-19 სეზონი
#   გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   BSB ბათუმი 21       19       0       2       910-607       +303
      38  
  2   პეგასი
21       18       0       3       829-611       +218
      36  
  3   ქუთაისი 21       16       0       5       881-615       +266
      32  
  4   იმედი სტუ თელავი
21       13       0       8       727-623       +104       26  
  5   გორი 21       8       0       13       744-920       -176
      16  
  6   სპორტუნი 21       5       1       15       698-894       -196       11  
  7   წყალტუბო 21       2       1       18       526-794       -268
      5  
  8   სამტრედია 21  
    1       2       18       559-790       -231       4  
მესამე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სამტრედია 28-41   სპორტუნი
04.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
26-28   პეგასი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
წყალტუბო  
33-43   გორი
04.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი   
45-33   იმედი სტუ თელავი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი  
38-55   BSB ბათუმი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
ქუთაისი 
67-24   გორი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სამტრედია  
28-33   იმედი სტუ თელავი
03.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი 
40-24   წყალტუბო
03.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი 
35-32   იმედი სტუ თელავი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი 
29-26   წყალტუბო
02.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
32-29   BSB ბათუმი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ)
ვიდეო
გორი 
39-32   სამტრედია
02.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
61-36   გორი
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
25-24   წყალტუბო
01.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი   46-38   სპორტუნი
01.04.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი   38-22   სამტრედია
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
დასავლეთი. ზესტაფონის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი  
33-32   ქუთაისი
13.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
20-14   სამტრედია
13.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
25-50   ქუთაისი
12.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
23-51   BSB ბათუმი
12.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
49-25   სამტრედია
11.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
BSB ბათუმი  
36-26   წყალტუბო
11.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
მეორე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სპორტუნი  
33-33   სამტრედია
01.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
პეგასი  
35-28   ქუთაისი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
გორი  
41-34   წყალტუბო
01.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
23-32   BSB ბათუმი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
BSB ბათუმი  
54-32   სპორტუნი
28.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-58   ქუთაისი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-20   სამტრედია
28.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
24-36   პეგასი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-36   ქუთაისი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
წყალტუბო  
29-26   სპორტუნი
27.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
32-29   პეგასი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ
ვიდეო
სამტრედია  
33-38   გორი
27.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
30-50   BSB ბათუმი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
წყალტუბო  
24-39   იმედი სტუ თელავი
26.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
სპორტუნი  
30-60   ქუთაისი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სამტრედია  
29-39   პეგასი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
აღმოსავლეთი. თბილისის სპორტის სასახლე
პეგასი  33-30   იმედი სტუ თელავი 07.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  40-39   გორი 07.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი   53-39    გორი 06.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
53-33   სპორტუნი
06.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  
36-51   პეგასი
05.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
33-39   იმედი სტუ თელავი 05.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
ქუთაისი  34-29   BSB ბათუმი 31.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  26-26   წყალტუბო 31.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  30-29   წყალტუბო 30.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
35-28   სამტრედია
30.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია 
26-41   ქუთაისი
29.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
26-51   BSB ბათუმი 29.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პირველი წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. ახალი სპორტის სასახლე. თბილისი
სამტრედია  
34-38   სპორტუნი
13.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
17-51   გორი
13.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
30-28   პეგასი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
BSB ბათუმ  
32-20   იმედი სტუ თელავი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
           
სპორტუნი  
23-55   BSB ბათუმი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
54-28   გორი
12.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
24-37   იმედი სტუ თელავი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკო ვიდეო
პეგასი  
49-26   წყალტუბო
12.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
           
ქუთაისი  
32-35   იმედი სტუ თელავი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
სპორტუნი  
38-29   წყალტუბო
11.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-40   BSB ბათუმი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
გორი  
33-29   სამტრედია
11.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
56-28   გორი
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
43-21   წყალტუბო
10.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი  
54-26   სპორტუნი
10.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი  
50-22   სამტრედია
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
აღმოსავლეთი. არენა 2. თბილისი
იმედი სტუ თელავი  
41-33   გორი
19.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
პეგასი  
43-31   სპორტუნი
19.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სპორტუნი  
26-33   იმედი სტუ თელავი
20.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
გორი   26-53   პეგასი 20.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
49-39   სპორტუნი 21.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
26-38   პეგასი
21.11.2018  
           
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე 
BSB ბათუმი  
48-20   წყალტუბო 25.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 * 2
ქუთაისი  
41-27   სამტრედია
25.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
სამტრედია  
28-52   BSB ბათუმი
26.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
18-47   ქუთაისი
26.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
25-38   სამტრედია
27.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
BSB ბათუმი  
34-31   ქუთაისი 27.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
ფინალური ოთხეული. თბილისი
ნახევარფინალი. 22 მაისი
BSB ბათუმი 27-22 იმედი სტუ
პეგასი 30-29 ქუთაისი
 
მესამე ადგილი. 23 მაისი
იმედი სტუ 31-30 ქუთაისი
ფინალი
BSB ბათუმი 35-25 პეგასი
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
ქუთაისის სპორტის სასახლე
3 დეკემბერი
BSB ბათუმი 52-30 გორი
ქუთაისი 40-35 პეგასი
4 დეკემბერი
BSB ბათუმი 35-24 პეგასი
ქუთაისი 62-42 გორი
 5 დეკ.
                სხვ        
  ქუთაისი 5 5 0 0 223-161 10  
  BSB ბათუმი 5 4 0 1 188-131 8  
  პეგასი 5     3     0     2     159-153     6    
  იმედი სტუ 5 3 0 2 131-116
6  
  სამტრედია 5 3 0 2 155-169 6  
  სპორტუნი 5     1     0     4     108-137     2    
  გორი 5 1 0 4 150-199 2  
  წყალტუბო 5 0 0 5 111-174 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
ხელვაჩაური
28 ნოემბერი
სამტრედია 0-10 ყვარელი
აჭარა 29-19 მამული
29 ნოემბერი
სამტრედია 0-10 მამული
აჭარა 26-31 ყვარელი
 29 ნოემ.
      სხვ
  ქარიშხალა 5   5   0   0 141-118 10
  ყვარელი 5   4   0   1 150-109 8
  სამტრედია 5   3   0   2 79-77
6
  აჭარა
5   2   1   2 115-96 5
  ფოთი 5   2   1   2 96-81 5
  მამული 5   2   0   3 112-124 4
  პეგასი 5   1   0   4 106-134 2
  წყალტუბო 5   0   0   5 69-129 0

გოგონები 2004-05
 25 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 12   12   0   0 301-138 24
  ყვარელი 12   11   0   1 294-168 22
  ტყიბული 12   10   0   2 239-171 20
  მამული
12   8   1   3 254-209 17
  პეგასი 12   8   0   4 252-196 16
  ფოთი 12   6   1   5 195-159 13
  BSG ბათუმი 12   6   1   5 200-201 13
  ქარიშხალა 12   5   1   6 225-223 11
  გორი 12   4   0   8 193-245 8
  წყალტუბო 12   3   0   9 160-235 6
  თელავი 12   2   0   10 191-276 4
  აჭარა 12   1   0   11 105-240 2
  ქუთაისი 12   0   0   12 14-162 0
მეორე წრე 2020 წელს

ჭაბუკები 2004-05
8 დეკემბერი. ზესტაფონი
სენაკი - წყალტუბო
ზუგდიდი - აჭარა
ქუთაისი - წყალტუბო
30 ნოემბერი. ზესტაფონი
ტყიბული 5-30 სამტრედია
ფოთი 22-32 აჭარა
ტყიბული 10-48 აჭარა
ზუგდიდი 16-28 სამტრედია
ტყიბული 9-28 ფოთი
ზუგდიდი 10-0 ქუთაისი
 30 ნოემ.
      სხვ  
  აჭარა 6   6   0   0 257-99 12  
  ფოთი 7   6   0   1 177-111 12  
  სამტრედია 7   5   0   2 182-129 10  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  ზუგდიდი 6   3   0   3 109-73 6  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  წყალტუბო 5   2   0   3 90-113 4  
  ქუთაისი 6   2   0   4 83-113 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 6   1   0   5 60-180 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 7   0   0   7 45-185 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  





ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  popsport  sportal