facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

გოგონები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
  გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   ფოთი
24       22       1       1       447-299       +148
      37  
  2   აჭარა 24       18       0       6       498-368       +130
      32  
  3   ქარიშხალა 24       16       1       7       584-476       +108
      26  
  4   სამტრედია 24       15       2       7       427-373       +54       25  
  5   ყვარელი 24       11       2       11       441-407       +34
      22  
  6   პეგასი 24       11       2       11       434-400       +34       18  
  7   ბათუმი 24       4       1       19       292-437       -145       7  
  8   წყალტუბო 24       3       1       20       298-481       -183       7  
  9   მამული
24       3       0       21       349-545       -196       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. გლდანი
მამული 16-12 წყალტუბო 08.05.2019  
აჭარა 21-23 ქარიშხალა 08.05.2019  
სამტრედია 19-13 ყვარელი 08.05.2019  
ფოთი 17-14 პეგასი 08.05.2019  
         
ყვარელი 13-17 ფოთი 07.05.2019  
წყალტუბო 13-24 ქარიშხალა 07.05.2019  
სამტრედია 21-18 პეგასი 07.05.2019  
მამული 17-24 აჭარა 07.05.2019  
ქარიშხალა 31-18 ბათუმი 07.05.2019  
         
ბათუმი 17-15 ყვარელი 06.05.2019  
აჭარა 13-20 პეგასი 06.05.2019  
ქარიშხალა 27-20 სამტრედია 06.05.2019  
ყვარელი 26-22 წყალტუბო 06.05.2019  
პეგასი 21-11 ბათუმი 06.05.2019  
ფოთი 21-9 მამული 06.05.2019  
         
ბათუმი  11-17   მამული 05.05.2019  
ყვარელი  15-17   აჭარა 05.05.2019  
წყალტუბო  9-17   პეგასი 05.05.2019  
მამული  15-21   სამტრედია 05.05.2019  
ფოთი  24-19   ქარიშხალა 05.05.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ფოთი  17-12   აჭარა 06.04.2019  
ბათუმი  12-14   წყალტუბო 06.04.2019  
აჭარა  19-20   სამტრედია 06.04.2019  
ბათუმი  9-23   ფოთი 06.04.2019  
წყალტუბო  12-13   სამტრედია 06.04.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ბათუმი  12-23   ქარიშხალა 27.03.2019  
პეგასი  12-11   ფოთი 27.03.2019  
         
ყვარელი  16-10   ბათუმი 26.03.2019  
პეგასი  13-18   აჭარა 26.03.2019  
მამული  14-18   ფოთი 26.03.2019  
სამტრედია  25-24   ქარიშხალა 26.03.2019  
         
აჭარა  19-15   ყვარელი 25.03.2019  
პეგასი  17-11   წყალტუბო 25.03.2019  
ქარიშხალა  13-17   ფოთი 25.03.2019  
წყალტუბო  14-30   ყვარელი 25.03.2019  
მამული  15-10   ბათუმი 25.03.2019  
         
წყალტუბო  20-14   მამული 24.03.2019  
პეგასი  17-17   სამტრედია 24.03.2019  
ფოთი  23-13   ყვარელი 24.03.2019  
სამტრედია  24-10   მამული 24.03.2019  
ქარიშხალა  23-25   აჭარა 24.03.2019  
         
აჭარა 
32-15   მამული
23.03.2019
ყვარელი 
18-12   სამტრედია
23.03.2019 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა 
29-15   წყალტუბო
23.03.2019  
ბათუმი 
11-23   პეგასი
23.03.2019  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა 
25-16   პეგასი
17.03.2019
მამული 
16-24   პეგასი
17.03.2019
ყვარელი  23-27   ქარიშხალა
17.03.2019  
         
მამული 
24-33   ქარიშხალა 09.03.2019
 
პეგასი  21-21   ყვარელი 09.03.2019  
ყვარელი  27-23   მამული 09.03.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი 
11-15   სამტრედია
10.03.2019  
წყალტუბო 
8-24   აჭარა
10.03.2019
ფოთი 
22-12   წყალტუბო 10.03.2019  
აჭარა  24-10   ბათუმი 10.03.2019  
სამტრედია 
14-22   ფოთი 10.03.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ყვარელი 
16-21   აჭარა
25.11.2018  
წყალტუბო 
13-21   პეგასი 25.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ბათუმი 
19-14   მამული
25.11.2018  
ფოთი 
21-18   ქარიშხალა 25.11.2018  
მამული  12-25    აჭარა 25.11.2018  
         
ქარიშხალა 
18-16   სამტრედია
24.11.2018
ბათუმი 
9-17   ყვარელი
24.11.2018  
აჭარა  21-20   პეგასი 24.11.2018  
ფოთი  24-7   მამული 24.11.2018  
სამტრედია  22-16   ყვარელი 24.11.2018  
         
პეგასი  11-23   ბათუმი 23.11.2018  
მამული  18-21   წყალტუბო 23.11.2018  
სამტრედია 
19-15   პეგასი
23.11.2018  
აჭარა  22-21   ქარიშხალა 23.11.2018  
ყვარელი  11-20   ფოთი 23.11.2018  
წყალტუბო  12-30   ქარიშხალა 23.11.2018  
         
ქარიშხალა  27-19   ბათუმი 22.11.2018  
ფოთი  19-18   პეგასი 22.11.2018  
ყვარელი 
21-8   წყალტუბო
22.11.2018
მამული 
12-25   სამტრედია
22.11.2018
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო   9-21   აჭარა 11.11.2018  
ბათუმი   7-15   სამტრედია 11.11.2018  
ფოთი  14-11   წყალტუბო 11.11.2018  
აჭარა  24-9   ბათუმი 11.11.2018  
სამტრედია   10-10   ფოთი 11.11.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  16-18   ყვარელი 10.11.2018  
მამული  26-32   ქარიშხალა 10.11.2018  
ყვარელი  26-14    მამული 10.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი  20-9   წყალტუბო 30.10.2018  
აჭარა  19-16   სამტრედია 30.10.2018  
ბათუმი  9-16   ფოთი 30.10.2018  
წყალტუბო  9-19   სამტრედია 30.10.2018  
ფოთი  16-13   აჭარა 30.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  24-25    პეგასი 27.10.2018  
ყვარელი  22-23    ქარიშხალა 27.10.2018   
მამული   13-23   პეგასი 27.10.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო  12-12   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  12-23   აჭარა 14.10.2018   
ფოთი  16-9   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  16-10   წყალტუბო 14.10.2018  
აჭარა  16-21   ფოთი 14.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  18-19   ქარიშხალა 13.10.2018   
პეგასი  26-19   მამული 13.10.2018   
ქარიშხალა  21-21   ყვარელი 13.10.2018   
         
ს ე ნ ა კ ი
აჭარა  29-12   წყალტუბო 30.09.2018  
სამტრედია  23-6   ბათუმი 30.09.2018  
წყალტუბო  10-16   ფოთი 30.09.2018  
ბათუმი  8-16   აჭარა 30.09.2018  
ფოთი  22-13   სამტრედია 30.09.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  30-21   მამული 29.09.2018   
ყვარელი  11-8   პეგასი 29.09.2018  
მამული  4-17   ყვარელი 29.09.2018   
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
ქუთაისის სპორტის სასახლე
3 დეკემბერი
BSB ბათუმი 52-30 გორი
ქუთაისი 40-35 პეგასი
4 დეკემბერი
BSB ბათუმი 35-24 პეგასი
ქუთაისი 62-42 გორი
 5 დეკ.
                სხვ        
  ქუთაისი 5 5 0 0 223-161 10  
  BSB ბათუმი 5 4 0 1 188-131 8  
  პეგასი 5     3     0     2     159-153     6    
  იმედი სტუ 5 3 0 2 131-116
6  
  სამტრედია 5 3 0 2 155-169 6  
  სპორტუნი 5     1     0     4     108-137     2    
  გორი 5 1 0 4 150-199 2  
  წყალტუბო 5 0 0 5 111-174 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
ხელვაჩაური
28 ნოემბერი
სამტრედია 0-10 ყვარელი
აჭარა 29-19 მამული
29 ნოემბერი
სამტრედია 0-10 მამული
აჭარა 26-31 ყვარელი
 29 ნოემ.
      სხვ
  ქარიშხალა 5   5   0   0 141-118 10
  ყვარელი 5   4   0   1 150-109 8
  სამტრედია 5   3   0   2 79-77
6
  აჭარა
5   2   1   2 115-96 5
  ფოთი 5   2   1   2 96-81 5
  მამული 5   2   0   3 112-124 4
  პეგასი 5   1   0   4 106-134 2
  წყალტუბო 5   0   0   5 69-129 0

გოგონები 2004-05
 25 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 12   12   0   0 301-138 24
  ყვარელი 12   11   0   1 294-168 22
  ტყიბული 12   10   0   2 239-171 20
  მამული
12   8   1   3 254-209 17
  პეგასი 12   8   0   4 252-196 16
  ფოთი 12   6   1   5 195-159 13
  BSG ბათუმი 12   6   1   5 200-201 13
  ქარიშხალა 12   5   1   6 225-223 11
  გორი 12   4   0   8 193-245 8
  წყალტუბო 12   3   0   9 160-235 6
  თელავი 12   2   0   10 191-276 4
  აჭარა 12   1   0   11 105-240 2
  ქუთაისი 12   0   0   12 14-162 0
მეორე წრე 2020 წელს

ჭაბუკები 2004-05
8 დეკემბერი. ზესტაფონი
სენაკი - წყალტუბო
ზუგდიდი - აჭარა
ქუთაისი - წყალტუბო
30 ნოემბერი. ზესტაფონი
ტყიბული 5-30 სამტრედია
ფოთი 22-32 აჭარა
ტყიბული 10-48 აჭარა
ზუგდიდი 16-28 სამტრედია
ტყიბული 9-28 ფოთი
ზუგდიდი 10-0 ქუთაისი
 30 ნოემ.
      სხვ  
  აჭარა 6   6   0   0 257-99 12  
  ფოთი 7   6   0   1 177-111 12  
  სამტრედია 7   5   0   2 182-129 10  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  ზუგდიდი 6   3   0   3 109-73 6  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  წყალტუბო 5   2   0   3 90-113 4  
  ქუთაისი 6   2   0   4 83-113 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 6   1   0   5 60-180 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 7   0   0   7 45-185 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  





ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  popsport  sportal