სიახლეების კალენდარი

აგვისტო 2020
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. ქალები. 2019-20 სეზონი
              31  იან.   თ           მ           ფ           წ         გატ-გაშ       სხვ       ქულა  
      1       ქარიშხალა 7       7       0       0       194-165       +29
      14  
      2       ყვარელი 7       6       0       1       238-156       +82
      12  
      3       სამტრედია 7       4       0       3       131-127       +4
      8  
      4       ფოთი 7       3       1       3       138-122       +16       7  
      5       მამული 7       3       0       4       158-156       +2
      6  
      6       აჭარა 7       2       1       4       152-143       +9       5  
      7       პეგასი 7       2       0       5       150-176       -26
      4  
      8       წყალტუბო 7  
    0       0       7       106-222       -116       0  
პირველი წრე
თბილისი. გლდანი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები ვიდეო  
მამული 29-34 ქარიშხალა 23.10.2019  ბჟალავა  ჭკუასელი  
ყვარელი 41-24 პეგასი 23.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
           
მამული 27-38 ყვარელი 24.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
ქარიშხალა 29-25 პეგასი 24.10.2019 ბჟალავა  გველესიანი    
             
ყვარელი 30-32 ქარიშხალა 25.10.2019  ჭკუასელი  გველესიანი    
პეგასი 23-27 მამული 25.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
             
სენაკი
ფოთი 24-11 წყალტუბო 30.10.2019 სტურუა  ჭკუასელი ნახვა  
სამტრედია 25-19 აჭარა 30.10.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
აჭარა 13-13 ფოთი 31.10.2019 სტურუა  ჭკუასელი 1  /  2  
წყალტუბო 16-26 სამტრედია 31.10.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი 1  /  2  
             
ფოთი 22-28 სამტრედია 01.11.2019 სტურუა ჭკუასელი 1  /  2  
აჭარა 28-8 წყალტუბო 01.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
თბილისი. გლდანი
პეგასი 14-24 ფოთი 14.11.2019      
ქარიშხალა 31-21 წყალტუბო 14.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქარიშხალა 15-13 ფოთი 15.11.2019 კევლიშვილი  ბჟალავა ნახვა  
პეგასი 20-13 წყალტუბო 15.11.2019 ჭკუასელი  კევლიშვილი ნახვა  
             
ხელვაჩაური
სამტრედია 0-10 ყვარელი 28.11.2019      
აჭარა 29-19 მამული 28.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
სამტრედია 0-10 მამული 29.11.2019      
აჭარა 26-31 ყვარელი 29.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
სამტრედია 27-30 ქარიშხალა 23.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
აჭარა 17-24 პეგასი 23.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
             
სამტრედია 25-20 პეგასი 24.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
აჭარა 20-23 ქარიშხალა 24.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი 1  /  2  
             
ოლიმპიური სასახლე. თბილისი
ყვარელი 30-24 ფოთი 30.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
მამული 35-14 წყალტუბო 30.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
             
მამული 11-18 ფოთი 31.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი ნახვა  
ყვარელი 58-23 წყალტუბო 31.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2019-20 სეზონი
              29 იან.   თ           მ           ფ           წ         გატ-გაშ       სხვ       ქულა  
      1       იმედი სტუ 10       7       0       3       318-264       +54       14  
      2       პეგასი 10       7       0       3       329-303       +26
      14  
      3       ქუთაისი 7       6       0       1       301-220       +81
      12  
      4       BSB ბათუმი 7       6       0       1       261-185       +76
      12  
      5       გორი 10       3       0       7       321-395       -74
      6  
      6       სამტრედია 7       3       0       4       218-246       -26       6  
      7       სპორტუნი 10       2       0       8       308-374       -68
      4  
      8       წყალტუბო 7  
    0       0       7       163-232       -69       0  
პირველი წრე
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები ვიდეო  
პეგასი 39-34 გორი 05.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა
იმედი სტუ 39-32 სპორტუნი 05.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
           
გორი 0-10 იმედი სტუ 06.11.2019      
სპორტუნი 27-38 პეგასი 06.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
გორი 44-36 სპორტუნი 07.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
პეგასი 23-18 იმედი სტუ 07.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 33-22 წყალტუბო 11.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 42-27 სამტრედია 11.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სამტრედია 23-37 BSB ბათუმი 12.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 47-26 წყალტუბო 12.11.2019 ევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
             
წყალტუბო 23-28 სამტრედია 13.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
BSB ბათუმი 31-32 ქუთაისი 13.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
სპორტუნი 35-20 წყალტუბო 26.11.2019      
იმედი სტუ 33-41 სამტრედია 26.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სპორტუნი 34-36 სამტრედია 27.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
იმედი სტუ 31-20 წყალტუბო 27.11.2019  გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 52-30 გორი 03.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 40-35 პეგასი 03.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი 1  /  2  
             
BSB ბათუმი 35-24 პეგასი 04.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი 1  /  2  
ქუთაისი 62-42 გორი 04.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
             
BSB ბათუმი 45-28 სპორტუნი 17.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი  ნახვა  
ქუთაისი 38-40 იმედი სტუ 17.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
BSB ბათუმი 28-25 იმედი სტუ 18.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 40-19 სპორტუნი 18.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
გოგონები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
  გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   ფოთი
24       22       1       1       447-299       +148
      37  
  2   აჭარა 24       18       0       6       498-368       +130
      32  
  3   ქარიშხალა 24       16       1       7       584-476       +108
      26  
  4   სამტრედია 24       15       2       7       427-373       +54       25  
  5   ყვარელი 24       11       2       11       441-407       +34
      22  
  6   პეგასი 24       11       2       11       434-400       +34       18  
  7   ბათუმი 24       4       1       19       292-437       -145       7  
  8   წყალტუბო 24       3       1       20       298-481       -183       7  
  9   მამული
24       3       0       21       349-545       -196       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. გლდანი
მამული 16-12 წყალტუბო 08.05.2019  
აჭარა 21-23 ქარიშხალა 08.05.2019  
სამტრედია 19-13 ყვარელი 08.05.2019  
ფოთი 17-14 პეგასი 08.05.2019  
         
ყვარელი 13-17 ფოთი 07.05.2019  
წყალტუბო 13-24 ქარიშხალა 07.05.2019  
სამტრედია 21-18 პეგასი 07.05.2019  
მამული 17-24 აჭარა 07.05.2019  
ქარიშხალა 31-18 ბათუმი 07.05.2019  
         
ბათუმი 17-15 ყვარელი 06.05.2019  
აჭარა 13-20 პეგასი 06.05.2019  
ქარიშხალა 27-20 სამტრედია 06.05.2019  
ყვარელი 26-22 წყალტუბო 06.05.2019  
პეგასი 21-11 ბათუმი 06.05.2019  
ფოთი 21-9 მამული 06.05.2019  
         
ბათუმი  11-17   მამული 05.05.2019  
ყვარელი  15-17   აჭარა 05.05.2019  
წყალტუბო  9-17   პეგასი 05.05.2019  
მამული  15-21   სამტრედია 05.05.2019  
ფოთი  24-19   ქარიშხალა 05.05.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ფოთი  17-12   აჭარა 06.04.2019  
ბათუმი  12-14   წყალტუბო 06.04.2019  
აჭარა  19-20   სამტრედია 06.04.2019  
ბათუმი  9-23   ფოთი 06.04.2019  
წყალტუბო  12-13   სამტრედია 06.04.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ბათუმი  12-23   ქარიშხალა 27.03.2019  
პეგასი  12-11   ფოთი 27.03.2019  
         
ყვარელი  16-10   ბათუმი 26.03.2019  
პეგასი  13-18   აჭარა 26.03.2019  
მამული  14-18   ფოთი 26.03.2019  
სამტრედია  25-24   ქარიშხალა 26.03.2019  
         
აჭარა  19-15   ყვარელი 25.03.2019  
პეგასი  17-11   წყალტუბო 25.03.2019  
ქარიშხალა  13-17   ფოთი 25.03.2019  
წყალტუბო  14-30   ყვარელი 25.03.2019  
მამული  15-10   ბათუმი 25.03.2019  
         
წყალტუბო  20-14   მამული 24.03.2019  
პეგასი  17-17   სამტრედია 24.03.2019  
ფოთი  23-13   ყვარელი 24.03.2019  
სამტრედია  24-10   მამული 24.03.2019  
ქარიშხალა  23-25   აჭარა 24.03.2019  
         
აჭარა 
32-15   მამული
23.03.2019
ყვარელი 
18-12   სამტრედია
23.03.2019 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა 
29-15   წყალტუბო
23.03.2019  
ბათუმი 
11-23   პეგასი
23.03.2019  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა 
25-16   პეგასი
17.03.2019
მამული 
16-24   პეგასი
17.03.2019
ყვარელი  23-27   ქარიშხალა
17.03.2019  
         
მამული 
24-33   ქარიშხალა 09.03.2019
 
პეგასი  21-21   ყვარელი 09.03.2019  
ყვარელი  27-23   მამული 09.03.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი 
11-15   სამტრედია
10.03.2019  
წყალტუბო 
8-24   აჭარა
10.03.2019
ფოთი 
22-12   წყალტუბო 10.03.2019  
აჭარა  24-10   ბათუმი 10.03.2019  
სამტრედია 
14-22   ფოთი 10.03.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ყვარელი 
16-21   აჭარა
25.11.2018  
წყალტუბო 
13-21   პეგასი 25.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ბათუმი 
19-14   მამული
25.11.2018  
ფოთი 
21-18   ქარიშხალა 25.11.2018  
მამული  12-25    აჭარა 25.11.2018  
         
ქარიშხალა 
18-16   სამტრედია
24.11.2018
ბათუმი 
9-17   ყვარელი
24.11.2018  
აჭარა  21-20   პეგასი 24.11.2018  
ფოთი  24-7   მამული 24.11.2018  
სამტრედია  22-16   ყვარელი 24.11.2018  
         
პეგასი  11-23   ბათუმი 23.11.2018  
მამული  18-21   წყალტუბო 23.11.2018  
სამტრედია 
19-15   პეგასი
23.11.2018  
აჭარა  22-21   ქარიშხალა 23.11.2018  
ყვარელი  11-20   ფოთი 23.11.2018  
წყალტუბო  12-30   ქარიშხალა 23.11.2018  
         
ქარიშხალა  27-19   ბათუმი 22.11.2018  
ფოთი  19-18   პეგასი 22.11.2018  
ყვარელი 
21-8   წყალტუბო
22.11.2018
მამული 
12-25   სამტრედია
22.11.2018
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო   9-21   აჭარა 11.11.2018  
ბათუმი   7-15   სამტრედია 11.11.2018  
ფოთი  14-11   წყალტუბო 11.11.2018  
აჭარა  24-9   ბათუმი 11.11.2018  
სამტრედია   10-10   ფოთი 11.11.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  16-18   ყვარელი 10.11.2018  
მამული  26-32   ქარიშხალა 10.11.2018  
ყვარელი  26-14    მამული 10.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი  20-9   წყალტუბო 30.10.2018  
აჭარა  19-16   სამტრედია 30.10.2018  
ბათუმი  9-16   ფოთი 30.10.2018  
წყალტუბო  9-19   სამტრედია 30.10.2018  
ფოთი  16-13   აჭარა 30.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  24-25    პეგასი 27.10.2018  
ყვარელი  22-23    ქარიშხალა 27.10.2018   
მამული   13-23   პეგასი 27.10.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო  12-12   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  12-23   აჭარა 14.10.2018   
ფოთი  16-9   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  16-10   წყალტუბო 14.10.2018  
აჭარა  16-21   ფოთი 14.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  18-19   ქარიშხალა 13.10.2018   
პეგასი  26-19   მამული 13.10.2018   
ქარიშხალა  21-21   ყვარელი 13.10.2018   
         
ს ე ნ ა კ ი
აჭარა  29-12   წყალტუბო 30.09.2018  
სამტრედია  23-6   ბათუმი 30.09.2018  
წყალტუბო  10-16   ფოთი 30.09.2018  
ბათუმი  8-16   აჭარა 30.09.2018  
ფოთი  22-13   სამტრედია 30.09.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  30-21   მამული 29.09.2018   
ყვარელი  11-8   პეგასი 29.09.2018  
მამული  4-17   ყვარელი 29.09.2018   
ჭაბუკები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   აჭარა
12       9       2       1       357-284       +73
      20  
  2   სამტრედია 12       9       1       2       345-234       +111
      19  
  3   BSB ბათუმი 12       8       1       3       298-270       +28
      17  
  4   ფოთი
12       6       1       5       262-238       +24       13  
  5   ქუთაისი 12       3       3       6       259-235       +24
      9   
  6   ხელვაჩაური 12       2       2       8       268-317       -49       6  
  7   წყალტუბო
12       0       0       12       160-371       -211       0  
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ქუთაისი  23-25  BSB ბათუმი 09.03.2019  
აჭარა  23-20  სამტრედია 09.03.2019  
ხელვაჩაური  19-30  ფოთი 09.03.2019  
აჭარა  41-19  წყალტუბო 09.03.2019  
ხ ე ლ ვ ა ჩ ა უ რ ი
აჭარა  24-24  ქუთაისი 02.03.2019  
სამტრედია  19-15  ფოთი 02.03.2019  
ქუთაისი  27-20  ხელვაჩაური 02.03.2019  
BSB ბათუმი  28-22  წყალტუბო 02.03.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
აჭარა  38-28  ხელვაჩაური 09.02.2019  
ფოთი 17-17 ქუთაისი 09.02.2019  
BSB ბათუმი  27-25  სამტრედია 09.02.2019  
წყალტუბო  15-34  ფოთი 09.02.2019  
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი  23-25  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  19-21  ფოთი 02.02.2019  
წყალტუბო  12-35  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  30-30  ხელვაჩაური 02.02.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
წყალტუბო 16-30 ხელვაჩაური 19.01.2019  
აჭარა 24-32 BSB ბათუმი 19.01.2019  
წყალტუბო 16-23 ქუთაისი 19.01.2019  
ხელვაჩაური 9-34 სამტრედია 19.01.2019  
აჭარა 35-30 ფოთი 19.01.2019  
         
წყალტუბო 
14-36   აჭარა
15.12.2018
ფოთი 
23-17   ხელვაჩაური
15.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
BSB ბათუმი 
20-19   ქუთაისი
15.12.2018  
სამტრედია 
33-33   აჭარა
15.12.2018  
         
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი 
22-28   აჭარა
1.12.2018
ფოთი 
23-31   სამტრედია
1.12.2018
ხელვაჩაური 
21-21   ქუთაისი
1.12.2018  
წყალტუბო 
16-20   BSB ბათუმი
1.12.2018  
         
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ხელვაჩაური 
23-28   აჭარა
17.11.2018  
ფოთი 
27-9   წყალტუბო
17.11.2018
სამტრედია 
29-20   BSB ბათუმი
17.11.2018  
ქუთაისი 
11-14   ფოთი
17.11.2018  
         
ტ ყ ი ბ უ ლ ი
სამტრედია 
22-18   ქუთაისი
3.11.2018  
ფოთი 
13-24   BSB ბათუმი
3.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
სამტრედია 
36-13   წყალტუბო
3.11.2018  
ხელვაჩაური 
23-29   BSB ბათუმი
3.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ხელვაჩაური 
30-5   წყალტუბო
20.10.2018
ფოთი 
15-22   აჭარა
20.10.2018  
ქუთაისი 
31-3   წყალტუბო 20.10.2018  
სამტრედია 
36-18   ხელვაჩაური
20.10.2018
BSB ბათუმი 
24-25   აჭარა
20.10.2018

 

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
1   პეგასი 14 14 0 0 332-112 +220
28
2   ყვარელი
14 12 0 2 294-166 +128
24
3   ქარიშხალა
14 9 0 5 284-253 +31 18
4   რუსთავი
14 8 0 6 322-310 +12
16
5   ქარელი
14 6 0 8 271-299 -28 12
6   გორი 14 4 0 10 164-244 -80
8
7   თელავი
14 2 0 12 201-342 -141 4
8   ლაგოდეხი
14 1 0 13 65-207 -142 2
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ა რ ე ნ ა   2
ქარელი 19-29 ქარიშხალა 10.03.2019  
რუსთავი  14-25  პეგასი 10.03.2019  
გორი  0-10  ყვარელი 10.03.2019  
ლაგოდეხი  0-10  თელავი 10.03.2019  
პეგასი  10-0  გორი 10.03.2019  
         
გორი  8-27  ქარიშხალა 10.02.2019  
რუსთავი  13-24  ყვარელი 10.02.2019  
თელავი  14-23  ქარიშხალა 10.02.2019  
ყვარელი  16-33  პეგასი 10.02.2019  
თელავი 27-44  ქარელი 10.02.2019  
ლაგოდეხი  0-10  გორი 10.02.2019  
         
გორი 18-23 ქარელი 03.02.2019  
ყვარელი 16-12 ქარიშხალა 03.02.2019  
პეგასი 40-12 თელავი 03.02.2019  
ქარიშხალა 25-24 რუსთავი 03.02.2019  
პეგასი 10-0 ქარელი 03.02.2019  
რუსთავი 10-0 ლაგოდეხი 03.02.2019  
         
ქარიშხალა 7-25 პეგასი 20.01.2019  
         
ქარიშხალა  
34-25   ქარელი
16.12.2018
პეგასი  
39-13   რუსთავი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ყვარელი  
22-9   გორი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
თელავი  
0-10   ლაგოდეხი
16.12.2018  
გორი 
13-23   პეგასი
16.12.2018  
         
თელავი  
16-28   რუსთავი 2.12.2018
ყვარელი  
21-8   ქარელი
2.12.2018
ქარიშხალა  
23-11   ლაგოდეხი
2.12.2018  
გორი  
22-19   თელავი 2.12.2018  
ყვარელი  
31-6   ლაგოდეხი 2.12.2018  
         
ქარელი  
33-20   თელავი
18.11.2018  
ქარიშხალა  
21-13   გორი 18.11.2018
ყვარელი  
28-17 რუსთავი 18.11.2018  
ქარიშხალა  
29-21   თელავი
18.11.2018  
გორი  
24-18   ლაგოდეხი
18.11.2018  
პეგასი  
17-12   ყვარელი
18.11.2018  
         
ქარელი  
15-18   გორი
4.11.2018  
ქარიშხალა  
7-20  ყვარელი 4.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარელი  
2-28   პეგასი
4.11.2018  
ლაგოდეხი  
20-39   რუსთავი
4.11.2018  
თელავი  
9-29   პეგასი
4.11.2018  
რუსთავი  
24-23   ქარიშხალა
4.11.2018  
         
პეგასი  
33-14   ქარიშხალა 21.10.2018
რუსთავი  
19-17   გორი
21.10.2018
ქარელი  
10-0   ლაგოდეხი
21.10.2018
ყვარელი  
21-8   თელავი
21.10.2018
ლაგოდეხი  
0-10   პეგასი
21.10.2018
ქარელი  
33-35   რუსთავი
21.10.2018
მეორე ეტაპი [ფინალურ ოთხეულში გასასვლელი შესარჩევი]
ა ჯგუფი გატ-გაშ
პეგასი 4     4     0     0   110-56   8    
სამტრედია 4     3     0     1   74-52   6    
ფოთი 4     2     0     2   86-87   4    
ქარიშხალა 4     1     0     3   69-92   2    
ქარელი 4     0     0     4   52-104   0    
ბ ჯგუფი გატ-გაშ
BSB ბათუმი 4     4     0     0   99-75   8    
აჭარა
4     3     0     1   85-62   6    
ყვარელი 4     2     0     2   70-71   4    
ქუთაისი 4     1     0     3   74-82   2    
რუსთავი 4     0     0     4   68-106   0    









თბილისი. არენა 2
ბათუმი  35-23  რუსთავი 21.04.2019  
აჭარა  22-12  ყვარელი 21.04.2019  
ქარიშხალა  14-21  ფოთი 21.04.2019  
პეგასი  22-15  სამტრედია 21.04.2019  
         
აჭარა  20-15  ქუთაისი 20.04.2019  
პეგასი  33-12  ქარელი 20.04.2019  
ყვარელი  25-15  რუსთავი 20.04.2019  
სამტრედია  25-17  ფოთი 20.04.2019  
აჭარა  17-21  ბათუმი 20.04.2019  
პეგასი  28-14  ქარიშხალა 20.04.2019  
ყვარელი  19-18  ქუთაისი 20.04.2019  
სამტრედია  10-0  ქარელი 20.04.2019  
         
რუსთავი  16-20  ქუთაისი 19.04.2019  
ფოთი  33-21  ქარელი 19.04.2019  
ყვარელი  14-16  ბათუმი 19.04.2019  
აჭარა  26-14  რუსთავი 19.04.2019  
სამტრედია  24-13  ქარიშხალა 19.04.2019  
პეგასი  27-15  ფოთი 19.04.2019  
ბათუმი  27-21  ქუთაისი 19.04.2019  
ქარიშხალა   28-19  ქარიშხალა 19.04.2019 ჭკუასელი, არაბული 
         
11 მაისი
A1 პეგასი  46-31   აჭარა B2 1/2 ფინალი ჭკუასელი გველესიანი 
B1 BSB ბათუმი  33-41   სამტრედია A2 1/2 ფინალი კევლიშვილი კევლიშვილი 
12 მაისი
აჭარა  36-32   BSB ბათუმი III ადგილი კევლიშვილი კევლიშვილი 
პეგასი  40-25   სამტრედია ფინალი  ჭკუასელი გველესიანი

 

 

 

 

 

ქვეკატეგორიები

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

 4 მარტი
                სხვ        
  BSB ბათუმი 14
13
0 1 550-378 26
 
  ქუთაისი 14
12
0 2 598-453 24
 
  იმედი სტუ 14 9 0 5 443-380 18  
  პეგასი 12     7     0     5     384-379     14    
  სპორტუნი 14     4     0     10     438-507     8    
  სამტრედია 12 4 0 8 341-408 8  
  გორი 12 3 0 9 387-494 6  
  წყალტუბო 12 0 0 12 285-407 0  

 21 თებ.
          სხვ
  ყვარელი 10     9     0   1 357-242 18
  ქარიშხალა 10     9     0   1 299-258 18
  ფოთი 10     6     1   3 201-165 13
  სამტრედია 10     5     0   5 203-181 10
  აჭარა
10     4     1   5 229-203 9
  პეგასი 10     3     0   7 252-273 6
  მამული 10     3     0   7 219-267 6
  წყალტუბო 10     0     0   10 150-321 0

გოგონები 2004-05
 1 მარტი
      სხვ
  სამტრედია 15   15   0   0 391-183 30
  ყვარელი 15   14   0   1 386-221 28
  ტყიბული 15   11   0   4 298-227 22
  მამული
15   10   1   4 320-272 21
  ფოთი 15   9   1   5 254-201 19
  პეგასი 14   9   0   5 312-242 18
  BSG ბათუმი 15   8   1   6 275-237 17
  ქარიშხალა 15   6   1   8 298-301 13
  გორი 15   5   0   10 254-329 10
  წყალტუბო 14   3   0   11 191-287 6
  თელავი 14   2   0   12 231-344 4
  აჭარა 15   1   0   14 142-332 2
  ქუთაისი 13   0   0   13 16-192 0

ჭაბუკები 2004-05
 11 თებ.
      სხვ  
  აჭარა 12   12   0   0 505-211 24  
  პეგასი 12   10   1   1 234-136 21  
  ფოთი 12   10   0   2 274-169 20  
  სამტრედია 12   9   0   3 287-194 18  
  წყალტუბო 12   8   0   4 261-223 16  
  ქუთაისი 12   6   1   5 200-205 13  
  ქარიშხალა 12   6   0   6 217-191 12  
  ზუგდიდი 11   4   1   6 185-189 9  
  თელავი
12   4   0   8 183-272 8  
  რუსთავი 12   3   1   8 161-233 7    
  სენაკი 12   2   0   10 147-329 4    
  ქარელი 11   1   0   10 144-208 2    
  ტყიბული 12   0   0   12 45-283 0    

გოგონები 2006-07
 23 თებ.
        სხვ  
  ტყიბული
7   7   0   0   77-32 14  
  ფოთი 7   5   0   2   85-37 10  
  აჭარა 7   5   0   2   54-36 10  
  თელავი
5   4   1   0   72-20 9  
  გორი 5   4   1   0   45-27 9  
  BSG ბათუმი
7   4   0   3   48-45 8  
  ზუგდიდი 7   4   0   3   37-40 8  
  პეგასი
5   3   0   2   35-47 6  
  ქარიშხალა 5   2   0   3   46-40 4  
  წყალტუბო
7   1   1   5   48-55 3  
  მამული 5   1   0   4   20-42 2  
  სამტრედია 7   0   2   5   20-70 2  
  ქუთაისი 7   0   1   6   11-65 1  
  53 სკოლა 5   0   0   5   9-51 0  

ჭაბუკები 2006-07
 1 მარტი
სხვ
  გორი 13 9 1 3 141-101 19
  ქარიშხალა 13 9 1 3 138-76 19
  BSB ბათუმი 8 8 0 0 104-32 16
  პეგასი 13 8 0 5 113-97 16
  სამტრედია
8 7 0 1 95-55 14
  ყვარელი 13 4 0 9 78-121 8
  ქუთაისი 8 2 0 6 32-86 4
  რუსთავი 13 2 0 11 33-85 4
  აკადემია 13 0 0 13 15-108 0

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal