სიახლეების კალენდარი

ოქტომბერი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა
უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2017-18 სეზონი
  20.04   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   BSB ბათუმი  21       17       3       1       801-590       +211
      37  
  2   ქუთაისი 21       17       1       3       792-629       +163
      35  
  3   იმედი თელავი 21       16       1       4       713-603       +110       33  
  4   პეგასი
21       12       1       8       767-698       +69
      25  
  5   გორი 21       10       0       11       725-794       -69
      20  
  6   სტუ ქარიშხალა 21       5       0       16       660-717       -57       10  
  7   წყალტუბო 21       2       0       19       614-807       -193       4  
  8   სამტრედია 21       2       0       19       555-789       -234
      4  
პირველი წრე
მასპინძელი   სტუმარი თარიღი მსაჯები  
I-IV ტურები. არენა 2. თბილისი
BSB ბათუმი  
41-37   პეგასი 27.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
იმედი თელავი  
43-26   სამტრედია 27.11.2017 ჭკუასელი, არაბულ
ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
41-26   წყალტუბო 27.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
44-35   გორი 27.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
35-28   სტუ ქარიშხალა
28.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
სამტრედია  
22-33   გორი 28.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
იმედი თელავი  
24-20   ქუთაისი 28.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
პეგასი  
42-27   წყალტუბო
28.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
სტუ ქარიშხალა  
25-38   ქუთაისი
29.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
პეგასი  
37-21   სამტრედია 29.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
იმედი თელავი  
14-28   BSB ბათუმი 29.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
წყალტუბო  
36-41   გორი 29.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
გორი  
29-45   BSB ბათუმი
30.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
სამტრედია  
22-33   სტუ ქარიშხალა 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
წყალტუბო  
32-40   იმედი თელავი 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული ვიდეო
პეგასი  
35-44   ქუთაისი 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული ვიდეო
V-VII ტურები. აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი) & დასავლეთი (ქუთაისის სპორტის სასახლე)
იმედი თელავი  
34-32   პეგასი 12.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
27-31   გორი 12.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
           
გორი  
33-39   იმედი თელავი
13.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-30   სტუ ქარიშხალა 13.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
           
პეგასი  
42-31   გორი 14.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
იმედი თელავი  
29-28   სტუ ქარიშხალა 14.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
50-30   სამტრედია 20.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
42-28   წყალტუბო
20.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
           
წყალტუბო  
34-45   BSB ბათუმი
21.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
38-18   სამტრედია 21.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
           
სამტრედია  
31-34   წყალტუბო 22.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
25-25   ქუთაისი 22.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
მეორე წრე
VIII-X ტური. დასავლეთი (ზესტაფონი) & აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი)
BSB ბათუმი  
39-25   სამტრედია 14.02.2018   ვიდეო
ქუთაისი  
41-27   წყალტუბო
14.02.2018    
         
წყალტუბო  
24-39   BSB ბათუმი
15.02.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი   ვიდეო
სამტრედია  
29-39   ქუთაისი 15.02.2018    
         
სამტრედია  
29-31   წყალტუბო 16.02.2018    
BSB ბათუმი  
29-27   ქუთაისი 16.02.2018 ვიდეო
         
სტუ ქარიშხალა  
29-32   გორი 21.02.2018    
იმედი თელავი  
35-31   პეგასი 21.02.2018   ვიდეო
         
გორი  
28-41   იმედი თელავი
22.02.2018    
პეგასი  
38-36   სტუ ქარიშხალა 22.02.2018   ვიდეო
         
იმედი თელავი  
30-20   სტუ ქარიშხალა
23.02.2018    
პეგასი  
42-40   გორი 23.02.2018   ვიდეო
           
BSB ბათუმი   50-43   პეგასი 6.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
იმედი თელავი 40-21 სამტრედია 6.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა 36-23 წყალტუბო 6.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი 48-33 გორი 6.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
         
BSB ბათუმი  
29-27   სტუ ქარიშხალა 7.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
სამტრედია  
23-42   გორი 7.03.2018  ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
იმედი თელავი  
36-32   ქუთაისი 7.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
პეგასი  
33-26   წყალტუბო 7.03.2018  
         
გორი  
27-49   BSB ბათუმი 8.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
წყალტუბო  
25-37   იმედი თელავი 8.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
31-35   ქუთაისი 8.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
სამტრედია  
30-40   სტუ ქარიშხალა 8.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
         
სტუ ქარიშხალა  
33-41   ქუთაისი 9.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
 42-31   სამტრედია 9.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
იმედი თელავი  
29-29   BSB ბათუმი 9.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ
ტაიმი 1 2
წყალტუბო  
37-40   გორი 9.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი
ვიდეო
მესამე წრე
XV-XVII ტური. დასავლეთი (ტყიბულის სპორტის სასახლე) & აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი)
სამტრედია  
24-36   BSB ბათუმი
21.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
23-40   ქუთაისი
21.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
       
BSB ბათუმი  
37-25   წყალტუბო
22.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
43-32   სამტრედია
22.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
         
წყალტუბო  
29-30   სამტრედია
23.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
26-25   BSB ბათუმი
23.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
         
პეგასი  
25-41   იმედი თელავი
27.03.2018 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-30   სტუ ქარიშხალა
27.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
         
იმედი თელავი  
29-31   გორი
28.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
32-40   პეგასი 28.03.2018 კევლიშვილი, გველესიანი ვიდეო
         
გორი  
30-34   პეგასი
29.03.2018 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა 
33-45   იმედი თელავი
29.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
           
პეგასი   29-29   BSB ბათუმი 17.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ
ვიდეო
სამტრედია  
28-40   იმედი თელავი 17.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
35-38
  სტუ ქარიშხალა 17.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
გორი  
35-43   ქუთაისი 17.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ ვიდეო
           
სტუ ქარიშხალა  
32-48   BSB ბათუმი 18.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
გორი  
42-38
  სამტრედია 18.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
36-23   იმედი თელავი
18.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ ვიდეო
წყალტუბო   24-38   პეგასი
18.04.2018  ჭკუასელი, კევლიშვილი ვიდეო
           
BSB ბათუმი   60-38   გორი
19.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ ვიდეო
იმედი თელავი  
47-32   წყალტუბო
19.04.2018 ჭკუასელი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი   45-44   პეგასი
19.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ
ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
 29-30   სამტრედია
19.04.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი
 ვიდეო
           
ქუთაისი  
 45-39   სტუ ქარიშხალა
20.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
სამტრედია    16-35   პეგასი
20.04.2018 ჭკუასელი, კევლიშვილი   ვიდეო
BSB ბათუმი  
33-17
  იმედი თელავი
20.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ
ვიდეო
გორი  
40-36   წყალტუბო
20.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ   ვიდეო

 

ფინალური ოთხეული. 4-5 მაისი. სპორტის სასახლე. თბილისი
#1 BSB ბათუმი  
20-18
  პეგასი #4
4.05.2018 როჟკოვ, ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
#2 ქუთაისი   31-24   იმედი თელავი #3 4.05.2018 ტუროცი, ნად (უკრ)
ვიდეო
        კევლიშვილიკევლიშვილი
 
  III        
პეგასი  
24-25   იმედი თელავი
5.05.2018 როჟკოვ, ნოვიკოვ ვიდეო
           
  ფინალი        
BSB ბათუმი  
31-30
  ქუთაისი
5.05.2018 ტუროცი, ნად
ვიდეო

 

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

გოგონები 2004-05
12 ოქტომბერი. გლდანი
ყვარელი 29-15 პეგასი
ქარიშხალა 19-23 მამული
ყვარელი 44-18 თელავი
მამული 29-17 გორი
 
13 ოქტომბერი. სენაკი
სამტრედია 27-5 აჭარა
ფოთი 20-5 წყალტუბო
სამტრედია 30-13 ტყიბული
BSG ბათუმი 10-0 ქუთაისი
ტყიბული 13-9 ფოთი
 13 ოქტ.
        სხვ    
  ყვარელი 3   3   0   0   104-52   6  
  სამტრედია 3   3   0   0   84-32   6  
  ტყიბული 4   3   0   1   64-47   6  
  ბათუმი 3   2   0   1   46-30   4  
  ფოთი 3   2   0   1   49-37
  4  
  მამული ^
3   2   0   1   71-67   4  
  ქარიშხალა
3   2   0   1   66-58   4  
  პეგასი 2   1   0   1   41-46   2  
  ქუთაისი 2 0 0 2 0-20 0
  გორი 3   0   0   3   51-79   0  
  წყალტუბო 2   0   0   2   19-47   0  
  თელავი 2   0   0   2   36-67
  0  
  აჭარა 3   0   0   3   23-72   0  
 
გლდანი - 26 ოქტომბერი, 9 ნოემბერი
სენაკი - 27 ოქტომბერი, 10 ნოემბერი
საერთო ტური გლდანი. 21-25 ნოემბერი

საქართველოს თასი
2019. კაცები
გლდანი. 15-17 ოქტომბერი
15 ოქტომბერი. 1/4 ფინალი
გორი 35-45 BSB ბათუმი
სამტრედია 25-29 იმედი სტუ
პრომეთე 24-43 პეგასი
სპორტუნი 32-40 ქუთაისი
 
16 ოქტომბერი. 1/2 ფინალი
BSB ბათუმი 34-21 იმედი სტუ
პეგასი 32-41 ქუთაისი
 
17 ოქტომბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 27-20 ქუთაისი
 
1   BSB ბათუმი
ქვიშის ხელბურთის ეროვნული ტური
ქალები. საბოლოო
1  ყვარელი
2  ფოთი
3  წყალტუბო
4  აჭარა
5  BSB ბათუმი
6  გორი
7  ბათუმის სპორტსკოლა
კაცები. საბოლოო
1  გორი
2  ქუთაისი
3  ქორები
4  სამტრედია
5  წყალტუბო
6  BSB ბათუმი
7  ფოთი
ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg





ჩვენი პარტნიორები: