სიახლეების კალენდარი

ოქტომბერი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა
სამტრედია | სეზონი 2018-19

Samt1

მწვრთნელები
Xelis







გიორგი ხელისუფალი
მთავარი მწვრთნელი
imiji







ავთო ქავზინაძე
მწვრთნელი
Xonel







ალექსანდრე ხონელიძე
მწვრთნელი
imiji







დავით დუნდუა
გუნდის უფროსი
მოთამაშეები
Luka







ლუკა შველიძე
GK
Dznela







ნიკოლოზ ძნელაძე
LB
Xomeriki







გიორგი ხომერიკი
RB
Adamia







მალხაზ ადამია
RW
Afridon







ვახტანგ ხელისუფალი
LW
Qavz







გიორგი ნადირაძე
CB
Tevza







დემურ თევზაძე
P
Xelisuf







რევაზ დიდია
LW
Manag







დემეტრე მანაგაძე
P
Nadir







გიორგი აფრიდონიძე
LB
Axobadze







დათო ქავზინაძე
P
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

გოგონები 2004-05
12 ოქტომბერი. გლდანი
ყვარელი 29-15 პეგასი
ქარიშხალა 19-23 მამული
ყვარელი 44-18 თელავი
მამული 29-17 გორი
 
13 ოქტომბერი. სენაკი
სამტრედია 27-5 აჭარა
ფოთი 20-5 წყალტუბო
სამტრედია 30-13 ტყიბული
BSG ბათუმი 10-0 ქუთაისი
ტყიბული 13-9 ფოთი
 13 ოქტ.
        სხვ    
  ყვარელი 3   3   0   0   104-52   6  
  სამტრედია 3   3   0   0   84-32   6  
  ტყიბული 4   3   0   1   64-47   6  
  ბათუმი 3   2   0   1   46-30   4  
  ფოთი 3   2   0   1   49-37
  4  
  მამული ^
3   2   0   1   71-67   4  
  ქარიშხალა
3   2   0   1   66-58   4  
  პეგასი 2   1   0   1   41-46   2  
  ქუთაისი 2 0 0 2 0-20 0
  გორი 3   0   0   3   51-79   0  
  წყალტუბო 2   0   0   2   19-47   0  
  თელავი 2   0   0   2   36-67
  0  
  აჭარა 3   0   0   3   23-72   0  
 
გლდანი - 26 ოქტომბერი, 9 ნოემბერი
სენაკი - 27 ოქტომბერი, 10 ნოემბერი
საერთო ტური გლდანი. 21-25 ნოემბერი

საქართველოს თასი
2019. კაცები
გლდანი. 15-17 ოქტომბერი
15 ოქტომბერი. 1/4 ფინალი
გორი 35-45 BSB ბათუმი
სამტრედია 25-29 იმედი სტუ
პრომეთე 24-43 პეგასი
სპორტუნი 32-40 ქუთაისი
 
16 ოქტომბერი. 1/2 ფინალი
BSB ბათუმი 34-21 იმედი სტუ
პეგასი 32-41 ქუთაისი
 
17 ოქტომბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 27-20 ქუთაისი
 
1   BSB ბათუმი
ქვიშის ხელბურთის ეროვნული ტური
ქალები. საბოლოო
1  ყვარელი
2  ფოთი
3  წყალტუბო
4  აჭარა
5  BSB ბათუმი
6  გორი
7  ბათუმის სპორტსკოლა
კაცები. საბოლოო
1  გორი
2  ქუთაისი
3  ქორები
4  სამტრედია
5  წყალტუბო
6  BSB ბათუმი
7  ფოთი
ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg





ჩვენი პარტნიორები: