სიახლეების კალენდარი

იანვარი 2020
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

ევროპის ხელბურთის ფედერაციის თასს პირველი საკვალიფიკაციო  ეტაპიდან გამოეთიშა საქართველოს ჩემპიონი ბათუმის შავი ზღვის ბიჭები. ბათუმელები სტუმრად ორჯერ დამარცხდნენ ლუქსემბურგის ჩემპიონატის გამარჯვებულ ეშთან. 

ეში გავიდა მეორე საკვალიფიკაციო ეტაპზე და ოქტომბერში ორჯერ შეხვდება პოლონეთის აზოტი-პულავის.

ხელბურთი. EHF თასი. პირველი საკვალიფიკაციო ეტაპი

31 აგვისტო, 1 სექტემბერი. ეში, ლუქსემბურგი

ეში - BSB ბათუმი 38-16

ეშ: კოსტა, ბუკოვინასი - ბარკოუ 7, პეტიო 7, ვერდელი 6,  კირში 4, ბოკი 3, მიტრეა 3, მიულერი 3, აგოვიჩი 2, რასტოდერი 2, პუჩნიკი 1, ევალდი, კიონი, კრირი, მურიჩი

ბათ: ტორონჯაძე, ვარშალომიძე - გოგოლაძე 4, აბრამიშვილი 3, სიმონია 2, ტალახაძე 2, ტიელიძე 2, მსხვილიძე 1, მჟავანაძე 1,  წივწივაძე 1, ბერძენიშვილი, გიორგაძე, კოხრეიძე

ეში - BSB ბათუმი 42-22

ეშ: კოსტა, ბუკოვინასი - აგოვიჩი 6, ბარკოუ 6, მიულერი 6, ვერდელი 6, კრირი 4, ბოკი 3, პეტიო 3, ვირთი 3, რასტოდერი 2,  ევალდი 1, კიონი 1, მიტრეა 1, კირში, პუჩნიკი

ბათ: ტორონჯაძე, ვარშალომიძე - ტიელიძე 7, აბრამიშვილი 5, სიმონია 5, გოგოლაძე 2, წივწივაძე 2, ტალახაძე 1, ბერძენიშვილი, გიორგაძე, კოხრეიძე, მსხვილიძე, მჟავანაძე 

მსაჯები: ერლეცკი, ლაბუნი (პოლ), დელეგატი: კრისტიანსენი (ნორ)

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

ოლიმპიური სასახლე. თბილისი
27 იანვარი
სპორტუნი 27-44 იმედი სტუ
გორი 38-45 პეგასი
28 იანვარი
პეგასი 34-30 სპორტუნი
17:45 იმედი სტუ - გორი
29 იანვარი
16:00 სპორტუნი - გორი
17:45 იმედი სტუ - პეგასი
 27 იან.
                სხვ        
  ქუთაისი 7
6
0 1 301-220 12
 
  BSB ბათუმი 7
6
0 1 261-185 12
 
  პეგასი 8     6     0     2     270-241     12    
  იმედი სტუ 8 5 0 3 240-209 10  
  გორი 8 3 0 5 257-309 6  
  სამტრედია 7 3 0 4 218-246 6  
  სპორტუნი 8     1     0     7     238-306     2    
  წყალტუბო 7 0 0 7 163-232 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
ქუთაისის სპორტის სასახლე
23 იანვარი
სამტრედია 27-30 ქარიშხალა
აჭარა 17-24 პეგასი
24 იანვარი
სამტრედია 25-20 პეგასი
აჭარა 20-23 ქარიშხალა
 24 იან.
      სხვ
  ქარიშხალა 7   7   0   0 194-165 14
  ყვარელი 5   4   0   1 150-109 8
  სამტრედია 7   4   0   3 131-127
8
  ფოთი 5   2   1   2 96-81 5
  აჭარა
7   2   1   4 152-143 5
  მამული 5   2   0   3 112-124 4
  პეგასი 7   2   0   5 150-176 4
  წყალტუბო 5   0   0   5 69-129 0

გოგონები 2004-05
 25 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 12   12   0   0 301-138 24
  ყვარელი 12   11   0   1 294-168 22
  ტყიბული 12   10   0   2 239-171 20
  მამული
12   8   1   3 254-209 17
  პეგასი 12   8   0   4 252-196 16
  ფოთი 12   6   1   5 195-159 13
  BSG ბათუმი 12   6   1   5 200-201 13
  ქარიშხალა 12   5   1   6 225-223 11
  გორი 12   4   0   8 193-245 8
  წყალტუბო 12   3   0   9 160-235 6
  თელავი 12   2   0   10 191-276 4
  აჭარა 12   1   0   11 105-240 2
  ქუთაისი 12   0   0   12 14-162 0
მეორე წრე 2020 წელს

ჭაბუკები 2004-05
გაგრძელდება 2020 წელს
 8 დეკ.
      სხვ  
  აჭარა 7   7   0   0 304-115 14  
  ფოთი 7   6   0   1 177-111 12  
  სამტრედია 7   5   0   2 182-129 10  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  წყალტუბო 7   4   0   3 154-149 8  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  ზუგდიდი 7   3   0   4 125-120 6  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  ქუთაისი 7   2   0   5 102-140 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 7   1   0   6 77-217 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 7   0   0   7 45-185 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 2020 წელს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  popsport  sportal