News Calendar

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
Batumiშავი ზღვის ბიჭები, ბათუმი
>>> განაცხადი

Batumi

Mwv mw2
მერაბ ჭანტურია
მთავარი მწვრთნელი
მამუკა მჟავანაძე
მწვრთნელი
1 Nomeri 7
კორნელი ანდრიაძე
GK, 18.03.1984, 181
ალეკო დავითაძე
GK, 07.06.1998, 198
გიორგი სურმავა
CB, 30.08.1992, 1979
9 13 18
ვანო ქარდავა
RW, 22.09.1987, 183
ნუკრი ვარშანიძე
LW, 03.08.1985, 178
უჩა მაისურაძე
P, 24.04.1984, 189
19 22 28
ზურაბ აბრამიშვილი
LW, 23.01.1994, 194
აკაკი ყაველაშვილი
LB, 11.07.1987, 200
ლევან ბერძენიშვილი
P, 06.07.1984, 190
31 44 77
ილია გოგალაძე
LW, 1986, 190
გიორგი წივწივაძე
CB, 30.12.1981, 188
გიორგი კობახიძე
LB, 21.07.1982, 198
99 4 witelishvili
რეზო ჭანტურია
LB, 29.01.1994, 190
იგორ ვინოგრადსკი
RW, 02.08.1990, 186
ლექსო წითელიშვილი
LB, 04.08.1992, 193
საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19

shmog

დასრულდა
1  BSB ბათუმი
2  პეგასი
3  იმედი სტუ თელავი
თბილისის სპორტის სასახლე
22 მაისი. ნახევარფინალი
BSB ბათუმი 27-22 იმედი სტუ
პეგასი 30-29 ქუთაისი
23 მაისი
III ადგილი
იმედი სტუ 31-30 ქუთაისი
ფინალი
BSB ბათუმი 35-25 პეგასი
 საბოლოო
  გატ-გაშ  
  1  BSB ბათუმი 21   19 0 2 910-607 38  
  2  პეგასი
21   18 0 3 829-611 36  
  3  ქუთაისი 21   16 0 5 881-615 32  
  4  იმედი სტუ 21   13 0 8 727-623 26  
  5  გორი 21   8 0 13 744-920 16  
  6  სპორტუნი 21   5 1 15 698-894 11  
  7  წყალტუბო 21   2 1 18 526-794 5  
  8  სამტრედია 21   1 2 18 559-790 4  

დასრულდა
1  ფოთი
2  ქარიშხალა
3  ყვარელი
თბილისის სპორტის სასახლე
22 მაისი. ნახევარფინალი
ყვარელი 31-35 ფოთი
ქარიშხალა 36-24 სამტრედია
23 მაისი
III ადგილი
ყვარელი 30-25 სამტრედია
ფინალი
ფოთი 32-25 ქარიშხალა
 საბოლოო
  გატ-გაშ  
  1  ყვარელი 7   7 0 0 260-208 14  
  2  ქარიშხალა
7   6 0 1 283-218 12  
  3  სამტრედია
7   4 0 3 177-161 8  
  4  ფოთი
7   4 0 3 163-147 8  
  5  აჭარა
7   3 0 4 170-177 6  
  6  პეგასი
7   2 0 5 206-224 4  
  7  მამული
7   1 0 6 198-254 2  
  8   წყალტუბო
7   1 0 6 134-202 2  
გოგონები 2002-03 [სრულად]
საბოლოო       გატ-გაშ  
ფოთი 24     22 1 1   447-299 45  
აჭარა 24     18 0 6   498-368 36  
ქარიშხალა 24     16 1 7   584-476 33  
სამტრედია 24     15 2 7   427-373 32  
ყვარელი 24     11 2 11   441-407 24  
პეგასი 24     11 2 11   434-400 24  
ბათუმი 24     4 1 19   292-437 9  
წყალტუბო 24     3 1 20   298-481 7  
მამული 24     3 0 21   349-545 4  

ჭაბუკები 2002-03 [სრულად ]
დასრულდა
პეგასი
სამტრედია
აჭარა
BSB ბათუმი
ფინალური ოთხეული
11 მაისი. ნახევარფინალი
პეგასი 46-31 აჭარა
BSB ბათუმი 33-41 სამტრედია
12 მაისი
მესამე ადგილი
აჭარა 36-32 BSB ბათუმი
ფინალი
პეგასი 40-25 სამტრედია
მეორე ეტაპი

პირველი ეტაპი

გოგონები 2004-05 [დასრულდა]
საბოლოო         გატ-გაშ  
ყვარელი 12   12   0   0   168-58 24  
სამტრედია 12   11   0   1   131-70 22  
მამული 12   10   0   2   141-78 20  
ბათუმი 12   9   0   3   116-78 18  
პეგასი 12   7   0   5   139-103 14  
ტყიბული 12   7   0   5   99-85 14  
ქარიშხალა 12   6   0   6   102-99 12  
ფოთი 12   6   0   6   86-76 12  
გორი 12   3   0   9   67-130 6  
აჭარა 12   3   0   9   63-104 6  
წყალტუბო 12   2   0   10   34-82 4  
თელავი 12   2   0   10   67-159 4  
ახაშენი 12   0   0   12   5-96 0  

ჭაბუკები 2004-05
საბოლოო         გატ-გაშ    
აჭარა 11   11   0   0   220-74   22  
პეგასი 11   9   0   2   122-90   18  
ფოთი 11   9   0   2   131-78   18  
ზუგდიდი 11   8   0   3   124-84   16  
ქუთაისი 11   7   0   4   117-88   14  
სამტრედია 11   5   1   5   118-128   11  
ქარიშხალა 11   5   0   6   95-117   10  
ბათუმი 11   4   1   6   109-123   9  
წყალტუბო 11   4   0   7   109-120   8  
რუსთავი 11   2   0   9   85-125   4  
სენაკი 11   1   0   10   61-140   2  
გორი 11   0   0   11   47-171   0  

საქართველო-აზერბაიჯანის ქალთა ჩემპიონატი
    საბოლოო                 გატ-გაშ      
    აზერსუ 20     18     0     2     672-441     36  
    აზერიოლი 20     18     0     2     722-438     36  
    ყარაბაღი 19     9     0     10     533-445     18  
    ოლიმპია 18     6     1     11     399-528     13  
    იდმან
19     5     1     13     493-648     11  
    განჯლარ
18     0     0     18     406-725     0  

განვითარებადი
ქვეყნების ჩემპიონატი

Emer

 

ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა [ვიდეო]
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო [ვიდეო]
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო [ვიდეო]
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა




Our partners: